Služby

 1. 1

  Profesionálna čistiareň

  Hladká koža Kožená vesta, nohavice, šortky či sukňa Velúrová bunda alebo sako do 100 cm dĺžky​​ Kožené paleto alebo plášť nad 101 cm dĺžky​
  Čistenie a úprava €18 €27,50 €30
  Čistenie a dofarbenie €26 €40 €46
   
  Velúr Velúrová bunda alebo sako do dĺžky 70 cm, šortky či sukňa​ Velúrová bunda alebo sako do 100 cm dĺžky​ Velúrová bunda alebo sako nad 101 cm dĺžky​​
  Čistenie a úprava €30 €46 €50
  Čistenie a dofarbenie €46 €58 €62
   
  Kožušiny Kožušinové úplety, drobné kožušinové výrobky​ Kožušinové paleto alebo bunda do 100 cm dĺžky​ Kožušinové paleto alebo plášť nad 101 cm dĺžky​
  Čistenie a úprava €18 €38 €46
   
  Textilné výrobky​ Perová bunda alebo kabát bez kožušiny a umelá kožušina​​ Textilná bunda alebo kabát s jednou kožušinou​​ Textilná bunda alebo kabát s dvoma a viac kožušinami​​
  Čistenie a úprava €11,50 €19,50 €27,50


  Koža časom získava na cene, ale je potrebné sa o ňu správne starať. Po nie najlepších skúsenostiach našich zákazníkov s komerčnými čistiarňami sme v roku 2009 otvorili vlastnú firemnú čistiareň, kde používame najmodernejšie čistiace technológie šetrné k životnému prostrediu. 
   
  Všetky odevy z Kary vám radi vyčistíme. Stačí, keď nám ich prinesiete na akúkoľvek našu predajňu v Česku alebo na Slovensku.

  Čistiareň sa vzťahuje len na naše výrobky KARA. Výrobok je možné odmietnuť v prípade, že je silno znečistený. Nadmerne znečistené výrobky čistíme bez garancie, s 20% prirážkou.

  Platnosť od 1. 1. 2019
 2. Našich zákazníkov si nesmierne vážime a snažíme sa im ponúknuť tie najlepšie služby. Pri zakúpení tovaru bezplatne robíme drobné úpravy na želanie. Ponúkame aj rozsiahlejšie úpravy, ku ktorým vždy pristupujeme individuálne a naceňujeme ich podľa náročnosti a technickej uskutočniteľnosti.

  Pomôcť dokážeme aj v prípade, že na zakúpenom produkte Kara dôjde k poškodeniu. V našej špecializovanej servisnej dielni ho opravíme maximálne za režíjnu cenu, a to bez ohľadu na záručnú dobu. Stačí daný výrobok zaniesť do niektorej z našich predajní.
 3. Čokoľvek z Kary môžete do 10 dní vymeniť za iný výrobok, prípadne za darčekové poukazy, ktoré majú neobmedzenú platnosť. Tovar, prosím, vráťte v rovnakom stave, v akom bol zakúpený - nenosený, nepraný, s originálnymi visačkami a vnútornými etiketami.
 4. Naše darčekové poukazy majú neobmedzenú platnosť a sú k dispozícii v hodnote 500 a 1000 Kč.