Vážení zákazníci, garantujeme Vám doručenie tovaru do Vianoc u objednávok prijatých do 13. 12. 2019. Po tomto dátume nemôžeme zaručiť včasné doručenie zásielky. Ďakujeme za pochopenie.

Zamerané na kvalitu

Zameriavame sa na výrobu a predaj dámskej a pánskej konfekcie z pravej kože a kožušín, koženú galantériu a doplnky. Prinášame preverenú klasiku aj najnovšie trendy, vždy však kladieme dôraz na detail a prémiovú kvalitu použitých materiálov.Zameriavame sa na výrobu a predaj dámskej a pánskej konfekcie z pravej kože a kožušín, koženú galantériu a doplnky. Prinášame preverenú klasiku aj najnovšie trendy, vždy však kladieme dôraz na detail a prémiovú kvalitu použitých materiálov.
 

Skvělé služby a odbornost

V koži sa perfektne vyznáme a poskytujeme bezkonkurenčné služby. Disponujeme vlastnou čistiarňou, ponúkame špecializovanú úschovňu vašich kožených a kožušinových pokladov značky Kara aj pozáručnú opravu odevov.
 
Po celom Slovensku nájdete 11 našich pobočiek, v Českej republike 30. Akýkoľvek model vám objednáme na vybranú predajňu, kde na vás bude v dohodnutom termíne čakať.

Na našich pobočkách dokážeme poradiť s výberom a s následnou starostlivosťou. Stáli zákazníci môžu využiť výhody vernostného klubu.