Vážení zákazníci, garantujeme Vám doručenie tovaru do Vianoc u objednávok prijatých do 13. 12. 2019. Po tomto dátume nemôžeme zaručiť včasné doručenie zásielky. Ďakujeme za pochopenie.

Vážime si kožiarske remeslo a milujeme módu. Pokiaľ ste na tom rovnako, budeme si rozumieť.

Prečo pracovať v Kare?

Kara pôsobí vo svete koženej a kožušinovej módy 70 rokov. Po roku 1989 Kara takmer zanikla, dnes však vďaka veľkému úsiliu svojich majiteľov zaujíma veľmi silnú pozíciu na trhu. V roku 2017 Kara zažila ekonomicky najúspešnejší rok svojej novodobej histórie.

V máji 2018 kúpil 90% podiel v spoločnosti Kara Trutnov investor Michal Mička, ktorý vlastní aj módnu značku Pietro Filipi. Nový majiteľ funguje na pozícii výkonného riaditeľa a má v pláne jej výrobkom vrátiť svetový ohlas.

Rokmi overená kvalita

Hodnota produktov Kara tkvie nielen v kvalite použitých materiálov. Naväzujeme na tradíciu poctívého kožiarskeho remesla a vyrábame nadčasové produkty, ktoré sú spracovávané s perfektnou znalosťou kože a kožušín a dostupné všetkým.

Náš zákazník, náš pán

V Kare si svojich zákazníkov vážime. Svoje skúsenosti premietame aj do zákazníckeho servisu, ktorý na trhu nemá konkurenciu. Disponujeme vlastnou špecializovanou čistiarňou, ponúkame úschovňu vašich kožených a kožušinových pokladov značky Kara aj pozáručnú opravu odevov.

Zašlite nám životopis

nofile